GISportal
Jedeme i díky Vám

2. ročník konference InDOG v Olomouci (pozvánka)

Katedra geoinformatiky Univerzity Palackého v Olomouci pořádá v termínu 14. – 17. 10. 2013 druhý ročník doktorandské konference. Datum konference se pomalu blíží a deadline pro registraci byl stanoven na 2.10.2013.

Akce je určena především pro studenty doktorských studijních programů geoinformatiky, kartografie a příbuzných oborů. Českým doktorandům z mimopražských vysokých škol je možné zaplatit cestu i ubytování. Strava po celou dobu konání konference je zajištěna.

Kompletní program a podrobnosti o konferenci jsou již dostupné na stránkách akce.

Letos přijali pozvání na konferenci tři významné osobnosti světové geoinformatiky a kartografie:

Hosté přednesou po dvou přednáškách, jednu pro doktorandy, jednu pro studenty bakalářského a magisterského studia. Výsledky svých výzkumů přednesou všichni doktorandi oboru Geoinformatika a kartografie na UP Olomouc. Dále je pro účastníky připravena celodenní odborná exkurze, kde lze neformálně sdílet svá profesní témata. První den konference, tedy v pondělí, je pro účastníky připraveno několik workshopů:

Keynote workshop –  GIS a mapové dlaždice – Petr Klokan Přidal

A – Hodnocení složitosti prostorových struktur – Marek, Pászto B – Fuzzy aritmetika a její využití v GIS – Caha C – Tvorba webových mapových aplikací v cloudovém prostředí – Nétek D – Vizualizace nejistoty prostorových dat – metody, techniky, nástroje a doporučení  – Brus
Share
Share