GISportal
Jedeme i díky Vám

Bentley zahájila příjem přihlášek do soutěže Be Inspired 2015, každoroční ocenění výjimečných projektů v oblasti infrastruktury (TZ)

Bentley Systems vyzvala k podání přihlášek do soutěže 2015 Be Inspired. Lhůta pro podávání přihlášek končí 31. května 2015. Soutěž, jejíž výherce vybírají nezávislé poroty odborníků z oboru, oceňuje mimořádnou a inovační práci organizací, které pomáhají udržovat světovou infrastrukturu navrhováním, projektováním, výstavbou, dodávkami a/nebo provozováním silnic, budov, továren, inženýrských sítí a dalších objektů. Vítězné projekty předvádějí „pokrok v informačním modelování staveb (BIM)“ prostřednictvím:

  • hloubky informačního modelování, která přináší lepší výkonnost objektů, a/nebo
  • šířky informační mobility, která přináší lepší výkonnost projektů.

Tento komplexní celosvětový program soutěže Be Inspired má 18 kategorií pokrývajících všechny aspekty našeho okolí.

V každé kategorii soutěže Be Inspired budou vybrání tři finalisté; ti vyhrají cestu do Londýna, kde se jako hosté společnosti Bentley Systems zúčastní konference Rok v infrastruktuře 2015, která se bude konat od 3. do 5. listopadu ve Velké Británii v hotelu Hilton London Metropole. V části konference věnované finále soutěže Be Inspired představí finalisté své projekty porotcům, předním odborníkům z oboru a více než stovce zástupců médií, kteří se sejdou na této vysoce interaktivní akci sestávající z prezentací, vrcholových jednání a seminářů.

Share
Share