GISportal
Jedeme i díky Vám

Blom uvádí verzi 2.0 prohlížeče BlomWEB Viewer™ (TZ)

Blom uvádí verzi 2.0 prohlížeče BlomWEB Viewer™, webové řešení pro online přístup do Geoserveru Blomurbex™.

Po uvedení prohlížeče BlomWEB Viewer™, webové aplikace pro práci s daty z on-line geoserverů BlomURBEX™ a BlomURBEX 3D™, přichází na trh nová verze 2.0 s rozšířenými možnostmi a kolekcí nových funkcí, nástrojů a datových souborů.
BlomWEB Viewer™ umožňuje přístup k plné funkcionalitě produktů BlomURBEX™ a BlomURBEX 3D™ a umožňuje široké možnosti práce s daty z těchto geoserverů, včetně přístupu k mapovým sadám třetích stran z řad partnerů Blomu. Uživatel je schopen zobrazit všechny datové modely Blomu, včetně naší unikátní databáze leteckých a šikmých snímků, výškových dat a 3D urbanistických modelů.

Ukázky z produktu.

BlomWEB Viewer™ umožňuje snadný přístup k demo vrstvám a datovým souborům a umožňuje integraci 2D i 3D funkcí v jedné unikátní aplikaci. Tato nová verze BlomWEB Viewer™ obsahuje nové funkce, jako je schopnost nahrávat vektorová data přímo do geoserveru BlomURBEX™. Ta pak mohou být zobrazena přes již existující datové vrstvy a kombinované datové soubory mohou být ukládány a sdíleny mezi kolegy a organizacemi. To umožňuje všem uživatelům přímý přístup k údajům, které potřebují s minimálním zaškolením a minimálními dodatečnými náklady. Verze 2.0 zavádí možnost exportu měření, anotací, digitalizací a dalších vrstev do standardních vektorových formátů, takže můžete sdílet tato data v běžně používaných datových formátech jako je např. SHP, bez potřeby nákupu dalších nákladných software.
Dále je možné v aplikaci otestovat BlomURBEX™ API pro správu a zobrazování POI (Point Of Interest), ale i schopnost přizpůsobit vzhled a chování aplikace pomocí výběru předdefinovaných vzhledů, které jsou neustále aktualizovány v dalších verzích. BlomWEB Viewer™ je k dispozici zde.

 

Share
Share