GISportal
Jedeme i díky Vám

Česká kartografická společnost hledá nové logo – navrhněte jej!

Protože kartografická společnost přijala nový název – Česká kartografická společnost (Czech Cartographic Society) – je nezbytné vytvořit nové logo. Stávající logo nevyhovuje především starým názvem Společnosti jako součásti loga. Výbor České kartografické společnosti proto vyhlašuje soutěž na nové logo České kartografické společnosti. Vítězný návrh bude základem pro profesionální vytvoření výtvarného stylu Společnosti.

Požadavky na logo Společnosti:

  • lze předložit zcela nové logo nebo přepracovat a upravit starého logo (re-design),
  • logo musí být zpracovatelné na počítači,
  • logo musí být použitelné v různých situacích – na prezentacích, vizitkách, posterech, s názvem společnosti, bez názvu, v anglickém provedení, v barvě i v černobílém provedení apod.

Aby nebyli znevýhodněni zájemci bez zkušeností s tvorbou kompletního vizuálního stylu, budou do soutěže přijaty i jednoduché návrhy motivů v běžných formátech (PDF, SVG, AI, JPEG, TIFF apod.). Avšak čím propracovanější bude návrh, tím lépe bude mít hodnotící komise představu o použitelnosti nového loga. Profesionálním grafikům se nekladou žádné tvůrčí meze a mohou vymyslet kompletní vizuální styl.

Termín pro dodání návrhů na adresu alena.vondrakova@upol.cz je do 31. 12. 2015. Vítězný autor bude kontaktován a bude s ním konzultováno dopracování do kompletního vizuálního stylu Společnosti.

Share
Share