GISportal
Jedeme i díky Vám

G++ 2022 bude! (pozvánka)

Kultovní akci nazvanou G++ každoročně pořádají studenti 1. ročníku magisterských studijních oborů Geodézie a kartografie a Geomatika z Fakulty stavební ČVUT v Praze. Tato tradice vznikla již v roce 1991 a koná se pravidelně, pauze s pauzami v období 1995 až 2001 a 2020 až 2021. Jedná se o neformální příležitost pro přátelská setkání a navázání kontaktů mezi studenty, absolventy, pedagogy i zástupci firem z oboru. Nepřehlédnutelné v programu akce obvykle bývají symbolický křest studentů 1. ročníku a soutěž pivní štafeta. Letošní ročník 2022 by se měl uskutečnit v březnu 21.3. a to symbolicky na svátek zeměměřičů v Kongresovém sále Masarykovy koleje.

Jelikož se jedná o studentskou akci, hledají se sponzoři 🙂 Pokud máte zájem tuto akci podpořit, budoucí geodeti a kartografové Vaši podporu ocení. Níže je email, kterým žádají o Vaši podporu!

Můžete nás podpořit jak finančním, tak i materiálním darem (do tomboly). Vaší společnosti můžeme nabídnout propagaci Vaší firmy např. bannerem, vyvěšením loga na stránkách akce, dle domluvy i počet volných vstupů ke kterým se váže i dárek apod.

Pokud by Vás spolupráce zaujala a chtěli byste Akci G++ 2022 podpořit, prosím, reagujte nám na tento email a já se s Vámi poté spojím a vyřídím náležitosti a případně přepošlu smlouvu o sponzorském daru. 🙂 Pokud nemáte možnosti spolupráce, ale rádi byste dorazili, neváhejte sledovat odkaz výše. V blízké době také na webových stránkách, ale i na našich sociálních sítích (FB: https://www.facebook.com/Geplusplus, Instagram: https://www.instagram.com/geplusplus/?hl=cs ) lze sledovat informace o koupi vstupenek, triček apod. Pokud by se akce nemohla z důvodu Covidu v březnu konat, máme záložní plán na měsíc květen a to jak pro venkovní konání, tak i pro vnitřní v sále Masarykovy koleje. V případě peněžního daru jsme schopni peníze vrátit.

Jestli jste dočetli až sem a máte zájem akci podpořit, kontaktujte prosím přímo organizující studenty na sponzoring[at]gplusplus.cz

 

Share
Share