GISportal
Jedeme i díky Vám

GeoForum CS 2014 (program)

Společnost Intergraph CS zve své zákazníky, obchodní přátele i širokou geoveřejnost na letošní konferenci GeoForum CS. Na tento rok je připraven bohatý program, ve kterém si zajisté každý najde své téma. Neváhejte a registrujte se na stránkách konferenceZákazníci společnosti mají registraci zdarma.

PONDĚLÍ    1. den konference 15. září
do 10.00 Registrace
10.00 Vize Hexagon (Max Weber, Intergraph EMEA)
Intergraph 2014 (Jakub Svatý, Intergraph CS)
Dopad nového Občanského zákoníku ČR na katastr nemovitostí – zhodnocení důsledků a přínosů pro jiné organizace a komerční společnosti (Petr Souček, ČÚZK)
GeoMedia Smart Client – technologie pro moderní informační systém, kde mapa je jednou z komponent a maximální důraz je kladen na efektivitu a podporu procesů (Jakub Hettler, Intergraph CS)
Big Data – řešení problému Big Data, jak ukládat a sdílet neustále rostoucí (nejen obrazová) data (Vladimír Špaček, Intergraph CS / Petr Dvořáček, ČÚZK)
12.30 oběd
14.00 Nové trendy v GISu – Laser scanning, semi-global matching, 3D (Vladimír Špaček, Intergraph CS / Pavel Bozděch, GEFOS Leica Geosystems)
Thin Client – možnosti využití nejlehčí platformy GISu. Tenký klient je nejenom brána do GISu pro veřejnost či management, ale nabízí i celou řadu pokročilých funkcí s intuitivním uživatelským rozhraním (Jakub Hettler, Intergraph CS / Robert Číhal, KPM Consult)
Mobilní aplikace – Dej Tip v praxi. Efektivita je hlavní trend současnosti. Aplikace pro mobilní zařízení zvyšují kvalitu, šetří čas a narovnávají procesy (Petr Bala, Intergraph CS / Patrik Starčevský, GEFOS / městská policie České Budějovice)
Intergraph Planning & Response – námraza na elektrické síti způsobuje obrovské škody. IPR se znalostí sítě, meteorologickými daty a se správným matematickým modelem dokáže tyto situace předpovídat. (Aurel Baloi, ICS Romania)
Přestávka
16.30 Možnost využití GIS v moderních mobilních a portálových aplikacích (Vítězslav Košina,IBA.CZ)
Geoportál E.ON – zobrazování non-GIS dat (Patrik Starčevský, GEFOS)
Řešení duplicity dat vznikající při integraci (Karel Bařina, AMP Soft)
Integrace systému GIS ve Středočeských vodárnách a.s. (Aleš Janeček, HSIcom / Jaroslav Jakubec, Středočeské vodárny)
Informácie samosprávneho kraja k občanovi jednoducho a bezpečne (Vladimír Stromček, G-BASE)
Zakončení 1. dne konference
19.00 Welcome drink
Zahájení společenského večera – ocenění
Večeře
Společenský večer

ÚTERÝ     2. den konference 16. září
10.00 Workshop Big Data
12.00 Workshop GeoMedia Smart Client
Oběd

*změna programu vyhrazena

Share
Share