Jedeme i díky Vám

GIS data analyst (nabídka práce) – již obsazeno!

Aktualizace 11. 5. 2015 – OBSAZENO!

Společnost AccuEarth s.r.o. hledá novu posilu na pozici technického zpracovatele dat. Hlavní pracovní náplní je technická specifikace dat pro sběr vlícovacích bodů v Evropě, Africe a Asii a následná kontrola naměřených dat a jejich zpracování. Společnost AccuEarth spolupracuje především s kvalitními společnostmi a nezávislými dodavateli z celého světa. V rámci našeho oboru si vytváříme silné vazby s našimi partnery a dodavateli, abychom zajistili kvalitní sběr dat.

Požadujeme:

  • práce na živnostenský list
  • VŠ vzdělání se zaměřením na geografii, geodézii, kartografii nebo GIS
  • pokročilá úroveň angličtiny
  • nástup ihned

Nabízíme:

  • pracovní pozici v mezinárodním týmu
  • atraktivní platové ohodnocení
  • zajímavou pracovní náplň

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete váš životopis (v angličtině a proč vás láká právě tato pozice) na mariana@accuearth.eu