GISportal
Jedeme i díky Vám

GISáček 2019 (pozvánka)

GISáček je tradiční studentská soutěžní konference, na které se potkávají studenti různých vysokých škol se zaměřením na geoinformatiku, kartografii, a jiné geovědy, s jejich potenciálními zaměstnavateli. Jako každoroční součást univerzitního života, je studentům, kteří zde mají možnost prezentovat výsledky svých odborných studentských prací. Stejně jako v předchozích letech bude konference součástí Sympozia GIS Ostrava 2019, které bude probíhat ve dnech 20.3.-22.3.2019. 

Tato pozvánka je tedy nejen pro studenty, kterým vřele doporučujeme se přihlásit, a přijít se nejen pochlubit svoji prací, ale také poměřit síly s kolegy z jiný škol. Tento text slouží také jako pozvánka pro zástupce firem – podpořte i letos GISáčka! Ti nejlepší z prezentujících mohou pracovat i ve Vaší firmě!

Jako vždy bude i letos konference otevřená pro všechny studenty bakalářských a magisterských programů všech vysokých škol v České a Slovenské republice a Polsku, kteří zpracovávali v rámci svých semestrálních, bakalářských, a diplomových prací témata z oblasti geoinformatiky a geoinformačních technologií včetně jejich aplikací. Zúčastnit se může každý, kdo má zájem prezentovat nebo jen shlédnout výsledky práce vystupujících studentů. Prezentace budou akceptovány v českém, slovenském i anglickém jazyce. K aktivní účasti je nutná registrace abstraktu. Registrace se provádí v registračním systému konference GIS pro podporu bezpečnosti a krizového řízení. V seznamu témat vyberte téma GISáček.

Share
Share