GISportal
Jedeme i díky Vám

GISHackathon 2015 se blíží (pozvánka)

Blíží se listopad a tak bratři Dubrovští se svou partou pořádají GISHackathon, letos už s pořadovým číslem 3. V osvědčených prostorech Mendelovy univerzity v Brně vše vypukne v pátek 20. listopadu odpoledne. Až do sobotního večera je pro všechny zájemce připravený opravdu nabitý program. Nenechte se zmást názvem, půjde opět zejména o přednášky a workshopy na nejrůznější témata nejen z oblasti GIS, ale i IT, práva, obchodu a řady dalších. A pak také o setkávání a networking. Zvaní jste tedy všichni zájemci o moderní mapové aplikace, otevřená data, aktuální trendy v získávání dat a podobně.

Těšit se můžete už tradičně na Honzu Cibulku, který si tentokrát vezme na mušku otevírání českých meteodat. “Korporátní punk” vám vysvětlí Honza Sechovec z České spořitelny. Jak se míchají geodata a business intelligence představí kluci z CleverMaps. Jirka Kozel ukáže prezentační GIS Masarykovy univerzity a Laďa Plšek vás nechá nahlédnout do kuchyně, kde připravuji auto pro Panorama Seznam.cz. Radovan Polanský v Technologickém centru Písek buduje z města chytré místo, představí svou vizi a jaké technologie využívají.

Chystají se i další přednášky a workshopy, sledujte Twitter @GISHackathon, kde se o všem dozvíte nejdříve. Určitě se nezapomeňte přihlásit na https://www.eventbrite.co.uk/e/gishackathon-tickets-18797058508, kde najdete i podrobnější program. A hlavně přijeďte za námi třetí pátek a sobotu v listopadu propojovat svět GISáků, vývojářů, geografů, ekonomů a všech dalších inovátorů na GISHackathon.

Hromadna fotka

Share
Share