GISportal
Jedeme i díky Vám

Hlasujte o Mapu roku 2012 s GISportálem

V průběhu minulého týdne vybrala odborná komise složená z členů Kartografické společnosti ČR nominaci pro mapy a kartografická díla vydaná v roce 2012, která mají šanci získat ocenění Mapa roku 2012 ve stejnojmenné soutěži. Celkem bylo vybráno 14 ze 104 přihlášených produktů, které budou bojovat o titul ve 3 kategoriích. Vyhlášení vítězů proběhne ve čtvrtek 16. května ve 13:00 v rámci veletrhu Svět knihy na Výstavišti Praha. Pokud tedy budete mít čas neváhejte a přijďte se na vyhlášení podívat. Více informací se můžete dočíst v tiskové zprávě nebo přímo na stránkách soutěže.

Oficiální nominace a zvolení vítězů jsou v rukou odborné poroty. Po domluvě s organizátory soutěže jsme se rozhodli uspořádat cenu čtenářskou. Do středy 15. května, 12:00 tedy budete moci vy, naši čtenáři, hlasovat o “Miss Sympatie” mezi českými mapami. Jediná vítězka, která bude volena napříč všemi kategoriemi, získá místo korunky měsíční inzerci na GISportálu zdarma a k tomu diplom 😉

Svého favorita (či favoritku) si můžete vybrat ze seznamu nominovaných, který je umístěn níže a hlasovat následně v anketě pod článkem. Vybrat můžete až 3 kartografické produkty. V případě rovnosti hlasů si vyhrazuje právo na rozhodnutí o pořadí naše redakce.

Nominace na titul Mapa roku*:

V kategorii Atlasy, soubory a edice map:

V kategorii Samostatná kartografická díla:

V kategorii Kartografické výsledky studentských prací:

Kategorie Kartografická díla pro školy a v kategorii Digitální kartografické produkty a aplikace na internetu nebyly z důvodu nízkého počtu přihlášených produktů v této kategorii nominace vyhlášeny.

[poll id=“7″]

*Obrázky a fotografie jsou buď převzaty ze stránek tvůrce či distributora nebo jde o snímky přímo přihlášených produktů. GISportál.cz si na ně tedy v žádném případě nenárokuje žádná autorská práva.

Share
Share