GISportal
Jedeme i díky Vám

Hlasujte o Mapu roku 2013 s GISportálem

V průběhu minulého týdne vybrala odborná komise složená z členů Kartografické společnosti ČR nominaci pro mapy a kartografická díla vydaná v roce 2013, která mají šanci získat ocenění Mapa roku 2013 ve stejnojmenné soutěži. Celkem bylo vybráno 19 ze 123 přihlášených produktů, které budou bojovat o titul ve 4 kategoriích. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne v pátek 28. 2. 2014 ve 12 hodin v prostorách NH hotelu v Olomouci v rámci semináře Kartografický den mezinárodní kartografické konference CARTOCON2014. Registrace na konferenci a seminář je k dispozici ZDE. Pokud chcete přijít pouze na vyhlášení výsledků soutěže Mapa roku, zaškrtněte, prosím, jen pátek a případně dejte poznámku do vyhrazeného místa.

Oficiální nominace a zvolení vítězů jsou v rukou odborné poroty. Po domluvě s organizátory soutěže jsme se rozhodli uspořádat cenu čtenářskou. Do čtvrtka 27. února, 12:00 tedy budete moci vy, naši čtenáři, hlasovat o “Miss Sympatie” mezi českými mapami. Jediná vítězka, která bude volena napříč všemi kategoriemi, získá místo korunky měsíční inzerci na GISportálu zdarma a k tomu diplom 😉

Svého favorita (či favoritku) si můžete vybrat ze seznamu nominovaných, který je umístěn níže a hlasovat následně v anketě pod článkem. Vybrat můžete až 3 kartografické produkty. V případě rovnosti hlasů si vyhrazuje právo na rozhodnutí o pořadí naše redakce.

Nominace na titul Mapa roku*:

V kategorii Atlasy, soubory a edice map:

V kategorii Samostatná kartografická díla:

V kategorii Digitální kartografické produkty a aplikace na internetu:

V kategorii Kartografická díla pro školy:

Kategorii Kartografické výsledky studentských prací nebyly z důvodu nízkého počtu přihlášených produktů v této kategorii nominace vyhlášeny.

[poll id=“8″]

*Obrázky a fotografie jsou buď převzaty ze stránek tvůrce či distributora nebo jde o snímky přímo přihlášených produktů. GISportál.cz si na ně tedy v žádném případě nenárokuje žádná autorská práva.

Share
Share