GISportal
Jedeme i díky Vám

HSI získala prestižní ocenění v soutěži Internet Effectiveness Awards 2012 (TZ)

Dne 20. září 2012 se konal v prostorách paláce Lucerna slavnostní galavečer 7. ročníku soutěže Internet Effectiveness Awards 2012, v rámci kterého byla předána ocenění v soutěži o nejefektivnější internetové řešení – Internet Effectiveness Awards 2012. Soutěž se konala pod záštitou Asociace dodavatelů internetových řešení.

Společnost HSI, spol. s r.o. se umístila s projektem Rozvoj mapových služeb ČEZ na 1. místě v kategorii Průmysl a energetika.

Aplikace Rozvoj mapových služeb ČEZ byla spuštěna 1. 1. 2012. Základní cíle projektu jsou směrovány ke stavební veřejnosti, projektantům a úřadům územního plánování. Jedná se zejména o zkrácení doby zpracování žádosti stavebníků a možnost komunikovat výhradně elektronicky bez nutnosti osobních návštěv včetně plné automatizace zpracování dat. Aplikace je dostupná na webových stránkách. Na projektu spolupracovaly týmy pod vedením Františka Fialy (ČEZ, a.s.) a Zdeňka Švenky (HSI, spol. s r.o.).

„Ocenění Internet Effectiveness Awards 2012 si velmi vážíme a jsme rádi, že společnost ČEZ, a.s. je s naší aplikací a zvoleným způsobem řešení spokojena. Geoportál šetří čas a výrazně usnadňuje jeho uživatelům získání prostorových informací o sítích,“ říká Jiří Lagner, ředitel pro strategii ze společnosti HSI, spol. s r.o. a dodává: “Oblíbenost řešení je patrná také z počtu elektronicky podaných žádostí, který krátce po spuštění aplikace překonal 80% hranici. Celý proces je nyní plně automatický, ovládá jej výhradně žadatel.“

Internet Effectiveness Awards jsou ocenění udílená nejefektivnějším internetovým řešením roku na českém internetu. Jejich vítězové dokáží dokonale využít digitální média ke vzniku nových způsobů podnikání, k poskytování svých služeb on-line, k lepší komunikaci se zákazníky, se zaměstnanci či občany, a dokáží přitom dosáhnout vynikajících výsledků. Konkrétních úspěchů přitom dosahují kreativním, inovativním a přínosným způsobem. Vzájemně spolu soupeří komerční firmy, státní instituce, města, obce i charitativní organizace.


Share
Share