GISportal
Jedeme i díky Vám

Jarní workshopy s ARCDATA PRAHA – Jak udělat mapu hezčí (PR)

Společnost ARCDATA PRAHA připravila jarní sérii webových seminářů, zaměřenou na nejrůznější aplikace systému ArcGIS. Vedle tipů pro práci v desktopové aplikaci se seznámíte s postupy pro publikaci vektorových dat online, způsobem, jak je vizualizovat a sdílet formou aplikací nebo interaktivních článků, a také s komplexnějším tématem použití rastrových snímků ve webovém i v desktopovém prostředí. Účast na webinářích je bezplatná, stačí se jen zaregistrovat.

Druhý seminář se bude konat 12. 4. 2022 a povede jej Jan Souček

Jak udělat mapu hezčí

Co mapám pomáhá a na co si při jejich tvorbě naopak dávat pozor? Během workshopu v konkrétních ukázkách přepracujeme několik map a probereme při tom nejrůznější záludnosti, které je dobré mít při jejich tvorbě na paměti. Rady se budou týkat technické, estetické i funkční stránky tvorby map. Používat se bude ArcGIS Pro a výklad bude vhodný i pro začínající uživatele.

Share
2 komentářů
  1. Věra Homolková napsal/a

    Dobrý den, chtěla bych poprosit o zaregistrování na zítřejší workshop Jana Součka Jak udělat mapu hezčí a popřípadě i na ostatní workshopy z této jarní série. A také bych se chtěla zeptat, jestli bude k dispozici záznam z prvního workshopu, který jsem bohužel propásla. Moc si vaší práce vážím a těším se opět na zajímavá online setkání :-). S pozdravem Věra Homolková

  2. Jiri Pánek napsal/a

Podělte se s Vaším komentářem

Emailová adresa nebude zveřejněna

Share