Jedeme i díky Vám

Administrátor GIS (Brno)

  • Brno
  • Applications have closed

Magistrát města Brna

Oddělení GIS brněnského magistrátu hledá posilu do týmu. Jedná se o zástup na mateřskou dovolenou na pozici GIS administrátora.

Popis pozice:

Náplní práce jsou rozmanité činnosti od tvorby a správy dat až po manažerské vedení projektů a komunikaci s jednotlivými odbory.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo technického směru (geografie, geoinformatika, geodézie, informatika…),
  • znalost práce v GIS software (ArcGIS, QGIS),
  • základní znalost práce s databázovými systémy,
  • znalost programování výhodou,
  • praxe v oboru či veřejné správě výhodou,
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně,
  • ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • rozmanitou práci v mladém kolektivu,
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje,
  • platové ohodnocení dle platové třídy 11 – platový tarif od 22.980,- do 33.790,- Kč dle započitatelné praxe,
  • osobní ohodnocení po zkušební době, kvartální odměny, zaměstnanecké benefity
  • závodní stravování,
  • 5 týdnů dovolené, 4 sick days,
  • nástup možný ihned.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem do 21.6.2020. Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: gis@brno.cz.