Backend analytik / vývojář / DevOps se zaměřením na cloud (Praha/Brno)

  • Praha/Brno
  • Applications have closed

CEDA Maps a.s.

Náplň práce:

Do nově vznikajícího vývojářského teamu hledáme parťáka, jehož náplní práce bude návrh a vývoj backendových SW služeb pro inovativní mapové, mobilitní, telematické, dopravní, navigační, IoT aplikace; tvorba proof of conceptů v rámci výzkumných projektů společnosti zahrnující práci s cloudovými (a mapovými) službami nad daty společnosti i třetích stran; vývoj nástrojů pro automatizaci sběru (zejm. dopravních) dat, jejich analýzu apod.

Hlavní činnosti:

  • návrh architektury backendových služeb a API
  • vývoj cloudových služeb a jejich správa (Amazon AWS, případně Google Cloud Platform)
  • vývoj interních softwarových nástrojů pro získávání a zpracování dat

Požadujeme:

  • zkušenost s návrhem backendových služeb a API
  • znalost programovacích jazyků Node.js, Python příp. dalších (Java, apod.)
  • znalost práce s relačními databázemi včetně cloudových (např. PostrgeSQL, MySQL) a příp. i NoSQL (MongoDB apod.)
  • výhodou zkušenost s cloud platformami Amazon (AWS) a Google (GCP)
  • výhodou zkušenost s dalšími technologiemi jako jsou Docker, Kubernetes apod.
  • výhodou zkušenost se správou a nasazováním cloudových a backendových aplikací
  • výhodou orientace v oblasti GIS a znalost nástrojů GeoWebCache, GeoServer apod.
  • znalost AJ

Nabízíme:

  • plat dle dosažené praxe a znalosti problematiky
  • provize dle odvedené práce na projektech
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • notebook a mobilní telefon
  • školení společnosti Google pro certifikaci Google Maps Engineer, přístup ke školení pro Google Cloud Platform
  • možnost dalšího osobního a profesního rozvoje (školení, semináře, kurzy)
  • možnost výrazně ovlivnit zaměření a podobu řešených projektů
  • přátelský tým
  • podíl na cool projektech s velkým dopadem na obyvatele měst

Životopisy zasílejte na projekty@ceda.cz