Jedeme i díky Vám

Brigáda v GIS (Praha)

  • Praha
  • Žádosti byly uzavřeny

Intermap Technologies

Hledáme brigádníka pro práci v prostředí GIS, nástup možný ihned. Pražská pobočka kanadské firmy Intermap Technologies www.intermap.com hledá studenta na dlouhodobou spolupráci. Nabízíme práci na atraktivních projektech z oblasti modelování přírodních rizik, zejména nebezpečí povodní.

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě

  • Práci na zajímavých lokálních i zahraničních projektech

  • Pružnou pracovní dobu

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Příjemné pracovní zázemí

  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu

Náplň práce:

  • Spolupráce při výrobě povodňových map a map příbuzných přírodních rizik

  • Příprava a zpracování potřebných prostorových dat pro jednotlivé modely

  • Práce v GIS SW (ArcGIS, Q-GIS, Global Mapper, GeoPro) a DB SW (MS SQL Server, MS Access)

  • Učení se nových technologií a sledování trendů trhu

Požadujeme:

  • Základní orientace v GIS a DB softwarech

  • Absolvování aspoň 2 ročníků studia VŠ v relevantním oboru

  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita

  • Anglický jazyk na úrovni čtení uživatelských příruček

  • Znalost skriptování (např. Python, SQL) výhodou

V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis na e-mail: rhadravkova@intermap.com

Kontaktní osoba: Regina Hadrávková, +420 704 182 002