Jedeme i díky Vám

CAD/GIS zpracovatel se znalostí němčiny (Plzeň/Praha)

Hrdlička

Máte zkušenosti s GIS a umíte německy? Chtěl/a byste se stát součástí skvělého týmu ve spolehlivé a stabilní společnosti? V současné době sháníme kolegu/kolegyni na pozici CAD/GIS zpracovatel pro pobočku v Plzni nebo Praze.

Co budete dělat?

  • pracovat na zakázkách dokumentace správců inženýrských sítí
  • zpracovávat technické dokumentace v CAD/GIS systémech

Co byste měl/a mít?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (v oboru geoinformatika, kartografie nebo geodézie)
  • praxi ve zpracovávání dokumentace inženýrských sítí je výhodou
  • znalost a schopnost práce v některém CAD systému nebo znalost některého GIS systému (nejlépe ArcGIS)
  • znalost práce na PC ( aktivní uživatelská znalost MS Office podmínkou
  • velmi dobrou znalost NJ – to je na této pozici podmínkou

Co nabízíme my?

  • práci na velmi zajímavých zakázkách ve zkušeném týmu, který Vás hodně naučí
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občas využít i home office
  • velmi dobré finanční ohodnocení a další benefity

To apply for this job please visit hrdlicka.cz.