Jedeme i díky Vám

Datový a prosotrový analytik (Praha)

  • Praha
  • Žádosti byly uzavřeny

4ct

Rozšiřujeme tým 4ct a nabízíme pozici datového a prostorového analytika – juniorní i seniorní pozice – možnost full-time i part-time. Hledáme motivovaného odborníka v oblasti analýzy zejména prostorových dat, který se zajímá o problematiku rozvoje území, urbanismus a územní plánování. Oceníme plnohodnotného člena týmu, který bude schopný svůj tým podpořit v analytických a technických činnostech, je schopen vlastní iniciativy, přináší nové nápady a způsoby zpracování dat či jejich reprezentaci, a bude přínosem jak po profesní, tak po lidské stránce.

Typ úvazku: Full-time / Part-time

Náplň práce:

  • spolupráce a odborná činnost v rámci jednotlivých projektů dle vlastního zaměření
  • datová analýza a ETL (extract, transform, load)
  • vývoj analytických nástrojů zejména pro urbánní území
  • návrh a tvorba datových modelů
  •  analýza a vyhodnocování území

Nabízíme:

  • stát se plnohodnoutnou součástí platformy 4ct
  • pružnou pracovní dobu – specifické modely spolupráce možné nastavit dle dohody
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů a invencí
  • zázemí v prostředí coworkingového centra Impact Hub Praha Smíchov
  • neformální atmosféru a práci v přátelském kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení

Požadujeme:

  • středně pokročilá znalost GIS software (ArcGIS)
  • orientace v kontextu územního plánování
  • znalost základních datových zdrojů
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • iniciativu & ochotu učit se novým věcem
  • pečlivost a analytické myšlení
  • znalost českého a anglického jazyka

Čím se zabýváme:

Platforma 4ct je síť nezávislých expertů v oblasti plánování a rozvoje měst a obcí (urbanistů, architektů, urbánních ekonomů a dalších), kterou v roce 2015 založil Tomáš Ctibor, první ředitel Intitutu plánování a rozvoje hl. města Prahy (IPR). Našim cílem je pomáhat vytvářet inovativní, silná, konkurenceschopná, soběstačná, udržitelná a přizpůsobivá sídla naplňující potřeby 21. století. Poskytujeme komplexní služby, které vedou k pozitivnímu, ekonomicky proveditelnému a udržitelnému rozvoji regionů, měst a obcí, jednotlivých území i konkrétních projektů. Specializujeme se na analýzu, nastavení a koordinaci procesu a řízení rozvojových projektů. Věnujeme se územnímu plánování, rozvoji a transformaci měst a regionů, analýzám území, urbanistickým studiím, studiím proveditelnosti i samotné organizaci plánování.

Více o 4ct naleznete na našem webu – www.4ct.eu

V případě zájmu prosíme o kontaktování a zaslání strukturovaného životopisu na e-mailovou adresu: info@4ctplatform.eu