Jedeme i díky Vám

dvě místa akademických pracovníků katedry geografie (Plzeň)

  • Plzeň
  • Žádosti byly uzavřeny

Fakulta ekonomická, ZČU Plzeň

Náplň práce:

  • aktivní zapojení do vzdělávací a tvůrčí činnosti katedry.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v geografických nebo ekonomických oborech,

  • odborné zaměření na geografii nebo na příbuzné obory,

  • aktivní tvůrčí činnost v oblasti geografie nebo v příbuzných oborech,

  • aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka,

  • předpoklady pro pedagogickou a vědeckou práci,

  • morální bezúhonnost a pracovní flexibilita.

Nabízíme:

  • možnost a podporu profesního růstu,

  • možnost zapojení do projektů Fakulty ekonomické, katedry geografie a Střediska pro výzkum regionálního rozvoje FEK ZČU,

  • možnost zahraničních stáží,

  • zaměstnanecké výhody podle kolektivní smlouvy,

  • přátelský a tvůrčí kolektiv.

Místo výkonu práce: Plzeň
Úvazek: 0,5 – 1,0
Mzda: dle tarifu ZČU s výkonnostními bonusy Předpokládaný nástup: 1. 9. 2022 nebo dle dohody

Písemné přihlášky spolu se strukturovaným životopisem, kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání a přehledem dosavadní tvůrčí činnosti zasílejte na adresu: Západočeská univerzita v Plzni, Odbor lidských zdrojů, Univerzitní 8, 306 14 Plzeň, nebo elektronicky na e-mailovou adresu: heringo@rek.zcu.cz

Uzávěrka přihlášek: 31. 5. 2022 včetně