Jedeme i díky Vám

Geograf/ka (Dobruška)

Ministerstvo obrany ČR

Hledáme kandidáta na místo geograf/ka oddělení sběru informací o území. Místo bude obsazeno na základě vícekolového výběrového řízení. Přihlášky do výběrového řízení zasílejte na e-mail michal.kral@vghur.army.cz do 24.11. 2019.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru geografie a kartografie nebo geoinformatiky
  • znalost anglického jazyka, STANAG SLP 1111
  • znalost práce s geografickými informačními systémy – ArcGIS
  • trestní bezúhonnost.

Výhodou je:

  • orientace v problematice tvorby digitálních modelů území
  • praxe s tvorbou datových bází informačních systémů o území
  • praxe s tvorbou kartografických a geografických produktů

Náplň práce:

  • příprava geografických rešerží a informací z území ČR i mimo území ČR
  • zpracování a příprava datových podkladů pro terénní pracovníky
  • odborné činnosti v oblasti naplňování a správy datových bází

Nabízíme:

  • nástup možný od 1.1. 2020 nebo dle dohody
  • platové zařazení do 11. platové třídy podle NV č. 564/2006 Sb.
  • osvědčení fyzické osoby na stupeň utajení “vyhrazené”
  • místo výkonu práce: Dobruška, Čs. odboje 676
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
  • čerpání FKSP, stravování v místě
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností změna na dobu neurčitou.

To apply for this job please visit www.uradprace.cz.