Jedeme i díky Vám

Geoinformatik & Analytik (Praha)

  • Praha
  • Applications have closed

4ct

Geoinformatik & Analytik

4ct hledá někoho, koho baví analýzy dat a informačních toků, navrhuje a tvoří datové modely, je schopný svůj tým podpořit po technické stránce a nenechá se odradit prvním neúspěchem.

Čím se zabýváme:

4ct je síť nezávislých expertů, která umožňuje sestavit flexibilní multidisciplinární týmy pro konkrétní projekty, v kterékoliv jejich fázi.

4ct je společnost specializující se na analýzu, přípravu, nastavení, koordinaci procesu a řízení rozvojových projektů, umožňující efektivní komunikaci se všemi relevantními partnery.

4ct je místo pro sdílenou zkušenost, inspiraci, inovace a udržitelná řešení.

Více o našich minulých a současných projektech — http://www.4ct.eu/projects

Seznam nabízených služeb pro klienty — http://www.4ct.eu/client

Náplň práce:

  • Datová analýza a extrakce
  • Vývoj analytických nástrojů zejména pro urbánní území
  • Návrh a tvorba datových modelů

Požadujeme:

  • Pokročilá znalost GIS software (ArcGIS, QGIS)
  • Znalost kontextu územního plánování
  • Znalost datových zdrojů
  • Znalost Python, R, PostgreSQL
  • Práce na živnostenský list

Juniorní pozice, vhodné pro absolventy, či zájemce se základní praxí v oboru územního plánování, urbanismu, geoinformatiky či ekonomie v území.

V případě nedostatku zkušeností v konkrétních aplikacích zacvičíme.

Můžete se těšit na:

  • Pružnou pracovní dobu
  • Zázemí v prostředí coworkingového centra Impact HUBu Praha
  • Neformální atmosféru
  • Práci v příjemném kolektivu mladých lidí

Kontakt:

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mailovou adresu: info@4ctplatform.eu