Jedeme i díky Vám

Geoinformatik (Olomouc)

  • Olomouc

Geocentrum

Firma Geocentrum spol. s r.o. hledá zaměstnance na pozici GEOINFORMATIK – hlavní pracovní poměr nebo brigáda

Pracovní náplň:

  • zpracování a konsolidace mapových podkladů různého typu
  • terénní práce pro podporu zajištění měření pro GIS
  • vyhodnocení dat ortofoto, 3D laserscan

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ se zaměřením geoinformatika, geomatika
  • praxe v oboru výhodou (absolventy zaškolíme)
  • schopnost práce v týmu, ale i samostatně, zájem o práci v daném oboru
  • znalost SW – QGIS, ArcView, CAD Microstation/AutoCAD apod. výhodou
  • dobré komunikační a organizační dovednosti
  • příjemné a profesionální vystupování
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • zkušený tým
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • stabilní zázemí společnosti
  • trvalý pracovní poměr nebo brigáda
  • sociální výhody (stravenky, penzijní připojištění, životní pojištění, možnost bezúročné půjčky aj.)

Nástup: nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Olomouc, tř. Kosmonautů 1143/8b

Chcete-li požádat o tuto pozici, prosím navštivte www.jobs.cz.