Jedeme i díky Vám

GIS analytik (Brno)

  • Brno

SkyMaps

Zajímáš se o nové technologie? Baví tě drony a 3D technologie?
Přidej se k nám! Do našeho týmu hledáme novou posilu! Kolegu či kolegyni na pozici “GIS analytik”. Vhodné i pro šikovné absolventy VŠ.

Hlavní náplň práce:

  • zpracování dat z dronů a laserových skenerů
  • tvorba mapových výstupů,
  • vektorizace, postprocessing, fotogrammetrie
  • zpracování výstupní dokumentace,
  • práce s QGIS, Agisoft, CAD, Adobe Lightroom, Photoshop, MS office
Koho hledáme a co požadujeme:
  • především od nového kolegy/kolegyně požadujeme aktivní přístup k práci, pozitivní myšlení a orientaci na řešení problémů,
  • smysl pro pečlivost, důslednost a samostatnost,
  • dokončenou SŠ + praxi nebo VŠ technického oboru nejlépe se zaměřením na GIS, geodézie
Co nabízíme:
  • pokud si Tě vybereme, budeš součástí mladého a příjemného týmu lidí, kteří svoji práci odvádějí efektivně a kvalitně
  • práce na zajímavých projektech po celé EU
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilní zázemí, osobní přístup,
  • možnost částečného home office
  • pružná pracovní doba
  • osobní ohodnocení dle výkonů, mimořádné odměny
  • možnost odborného růstu, odborná školení
  • kancelář máme v Brně na ulici Botanické
  • nástup možný ihned
  • nabízíme práci na HPP, ŽL

Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej a pošli své CV na info@skymaps.cz

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na info@skymaps.cz