Jedeme i díky Vám

GIS specialista (Brno)

  • Brno

EnviPartner

Hledáme GIS specialistu nebo specialistku na údržbu a vývoj GIS systému založeného na QGIS a PostgreSQL/PostGIS.
Náplň práce:

  • vývoj a údržba GIS systému
  • komunikace s kolegy a zákazníky řešící zpracování prostorových dat
  • správa databáze PostgreSQL

Požadujeme:

  • znalost PostgreSQL s nadstavbou PostGIS
  • pokročilá znalost QGIS
  • schopnost práce v týmu
  • spolehlivost

Výhodou:

  • dobré komunikační schopnosti
  • vlastní iniciativa při řešení problémů, nebát se vymyslet svoje řešení
  • znalost verzovacího systému GIT
  • znalost PL/SQL
  • znalost Python

Nabízíme:

  • práci vhodnou jak pro zkušené GISáky, tak pro šikovné studenty
  • spolupráci formou dohody o provedení práce nebo na OSVČ
  • práce v příjemné kanceláři v Brně, po zapracování možnost práce z domova
  • 180 – 400 Kč za hodinu na základě zkušeností a odvedené práce

V případě zájmu nám zašlete životopis a motivační dopis na adresu: kinc@envipartner.cz

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na kinc@envipartner.cz