Jedeme i díky Vám

GIS specialista (Praha)

  • Praha

SMSdata

Firma SMSdata s.r.o. hledá nového kolegu/kolegyni, kteří by rozšířili její řady při práci na projektu digitální technické mapy či pasportizace obecního majetku. Připojte se k našemu týmu!

Kdo jsme?

Od roku 2017 vyvíjíme chytré nástroje, které usnadňují práci při správě obcí, stejně jako dokáží pomoci v soukromém sektoru. Naše řešení vychází z potřeb a zkušeností starostů, zaměstnanců obecních úřadů a dalších pracovníků. Pomáháme jim zvládnout administrativní nároky a usnadňujeme přístup k důležitým údajům.

Náplň práce

  • Hodnocení a zpracování dat obecní infrastruktury, inženýrských sítí či místních komunikací.
  • Zpracování, vizualizace a analýza prostorových dat.
  • Import zpracovaných dat do databáze.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru kartografie a geoinformatiky.
  • Znalost práce s GIS softwarem (ArcGIS Pro, ArcMap, QGIS).
  • Aktivní přístup, pečlivost a samostatnost při řešení zadaných úkolů.
  • Výhodou základní znalost jazyka SQL (používáme databázový systém PostgreSQL).
  • Výhodou základní znalost programovacích jazyků (např. Pythonu).

Nabízíme

  • HPP úvazek, po domluvě možná spolupráce i na zkrácený úvazek nebo na živnostenský list.
  • Flexibilní pracovní doba s možností home office.
  • Příležitost pro získání specifických znalostí a dovedností.
  • 25 dní dovolené.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu pavel.macoun@smsdata.cz. V zaslaném mailu, prosím, také uveďte preferovaný způsob spolupráce a Vaše časové možnosti. Těšíme se na Vaši odpověď!

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na pavel.macoun@smsdata.cz