Jedeme i díky Vám

GIS Specialista (Praha)

  • Praha

Státní investiční a rozvojová společnost, a.s.

Nově založená akciová společnost Státní investiční a rozvojová společnost (SIRS) se sídlem v centru Prahy hledá GIS specialistu, který se bude aktivně podílet na přípravě strategických území ČR.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Rozvoj a udržování databáze pozemků v gisové aplikaci
  • Hlídaní databází veřejných subjektů, které nabízí pozemky na svých webových stránkách a jejich analýza vzhledem k lokalitám v pipline
  • Analýza potenciálních pozemků/lokalit – katastr nemovitostí, územní plány, technické parametry pozemku
  • Příprava podkladů na jednání s municipalitami, místními samosprávami ohledně připravovaných lokalit, sjednávání schůzek s nimi
  • Komunikace s úřady a dotčenými orgány ohledně zajištění veškerých potřebných a veřejně dostupných podkladů o lokalitě
  • Příprava dopisů, vyhledávání dostupných kontaktů na majitele pozemků
  • Vytváření podkladů pro zprávy o potenciálních a probíhajících projektech (tzv. checklist)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • významný podíl na realizaci strategických projektů pro ČR
  • jedinečnou zkušenost s rozjezdem činnosti nové akciové společnosti
  • zajímavou, kreativní a různorodou práci, kde je možné realizovat a vidět výsledky
  • přátelskou neformální firemní kulturu a skvělé kolegy
  • dovolenou 5 týdnů, 5 sick days
  • home office a flexibilní pracovní dobu
  • podporu v dalším rozvoji – ať už prostřednictvím každodenní praxe, nebo jiného vzdělávání formou odborných vzdělávacích kurzů, školení, jazykového vzdělávání apod.
  • příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění a další nefinanční benefity
  • bonusy navázané na hodnocení a dosažené výsledky

Co od Vás očekáváme?

  • Vysokoškolské vzdělání – ideálně zaměření na územní plánování
  • Základní znalost územního plánování a stavebního zákona
  • Flexibilitu, dobré organizační schopnosti
  • Ochotu, entusiasmus, chuť učit se nové věci a zároveň se nebát zeptat, když něčemu nerozumím
  • Dobrou znalost MS Office
  • Velmi dobrou orientaci v mapách, katastru nemovitostí/Marushka
  • Základy práce s AutoCAD či GIS výhodou
  • Anglický jazyk B2
  • Řidičský průkaz skupina B – aktivní řidič

Doplňující informace:

  • nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr s dobou určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce Praha
  • v případě zájmu nám zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem

Těšíme se na společnou práci!

Chcete-li požádat o tuto pozici, prosím navštivte www.jobs.cz.