Jedeme i díky Vám

GIS technik (Olomouc)

  • Olomouc
  • Žádosti byly uzavřeny

Atomicon

Do našeho týmu hledáme novou posilu! Kolegu či kolegyni na pozici “GIS technik”. Vhodné i pro šikovné absolventy VŠ.

Máš rád/a rozmanitou práci, kde Tě každý den překvapí něco nového? Chceš pracovat ve firmě, kde si sám, samozřejmě s podporou kolegů, povedeš zakázky od A-Z sám/sama? Nechceš sedět celý den pouze v kanceláři, ale jednou/dvakrát týdně vyjet i do terénu? Pokud ano, tak nám pošli životopis a přijď se za námi podívat! Rádi Tě tu přivítáme!

Hlavní náplň práce:

  • sběr a zpracování dat,
  • účast na terénních měřeních,
  • vektorizace, postprocessing, zadávání dat do systému,
  • zpracování výstupní dokumentace,
  • vývoj systému GISAdmin, spolupráce s programátory,
  • tvorba mapových výstupů,
  • komunikace se zákazníkem,
  • základní administrativa.

Koho hledáme a co požadujeme:

  • především od nového kolegy/kolegyně požadujeme aktivní přístup k práci, pozitivní myšlení a orientaci na řešení problémů,
  • smysl pro pečlivost, důslednost a samostatnost,
  • dokončenou sš + praxi nebo VŠ oboru se zaměřením na GIS nebo podobné,
  • orientace v mapě, v katastru nemovitostí, územním plánu,
  • znalost práce s GPS měřicím přístrojem,
  • práce s QGIS, word, excel, základní orientace v databázích,
  • řidičský průkaz B.

Co nabízíme:

  • Pokud si Tě vybereme, budeš součástí mladého a příjemného týmu lidí, kteří svoji práci odvádějí efektivně a kvalitně. Naše firma má u zákazníků vynikající pověst a to je pro nás prioritou.
  • stabilní zázemí, osobní přístup, sdílení informací,
  • možnost částečného home office (po zkušební době),
  • pružná pracovní doba,
  • osobní ohodnocení dle výkonů, mimořádné odměny,
  • příspěvek na penzijní připojištění / penzijní spoření,
  • cestovní náhrady,
  • odborná školení,
  • jídelna a posilovna v budově,
  • služební telefon.