Jedeme i díky Vám

GNSS surveyor/geodet (Praha)

  • Praha
  • Žádosti byly uzavřeny

Web AccuEarth s.r.o.

Společnost AccuEarth s.r.o. hledá posily na pozici geodeta na sběr a měření GCP (Ground Control Points) bodů v Evropských zemích. Společnost AccuEarth spolupracuje s renomovanými geografickými společnostmi a nezávislými dodavateli z celého světa. V rámci našeho oboru si vytváříme silné vazby s našimi partnery a dodavateli, abychom zajistili kvalitní sběr dat. Upřednostňujeme zkušené a samostatné geodety.

Požadujeme:

  • možnost pracovně vyjíždět na delší dobu po Evropských státech
  • schopnost domluvit se anglickým jazykem
  • zkušenosti s GNSS přijímačem, totální stanicí nebo LiDARem
  • zkušenosti s GIS, GPS, nebo geodézií jsou výhodou
  • práce na živnostenský list
  • flexibilní časové možnosti
  • nezávislost a samostatnost

Nabízíme:

  • pracovní pozici v mezinárodním týmu
  • atraktivní platové ohodnocení
  • zajímavou pracovní náplň
  • placené cestovní výdaje
  • zaškolení

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete váš životopis na lukas.agh@accuearth.eu