Jedeme i díky Vám

Java Developer junior – Asseco CE

  • Brno, Praha
  • Applications have closed

Website Asseco Central Europe (Asseco CE)

Naše společnost, Asseco Central Europe (Asseco CE), je jedním z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě. Působí v České republice, Slovensku, Maďarsku a regionu DACH. Patří mezi nejvýznamnější po-skytovatele komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Realizujeme náročné projekty jak pro komerční sféru, tak pro státní správu a samosprávu. Jsme součástí mezinárodní skupiny Asseco (Asseco Group), která působí ve více než 50 zemích světa.

Náplň práce
•Vývoj J2EE aplikací s použitím Spring projektů
•Komunikace s analytiky a realizace požadavků
•Sledování nových technologií a trendů a jejich využívání

Nabízíme
•Zajímavou a zodpovědnou práci nadlouhodobé bázi
•Zázemí stabilní a silné společnosti
•Příjemné pracovní prostředí
•Širokou škálu firemních školení
•Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
•Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sickdays, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění,sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály,vzdělávací kurzy, atd.)
•Nástup je možný ihned

Požadujeme
•VŠ/SŠ vzdělání technického směru
•Základní znalost Spring Framework, SpringData, Spring Boot, Spring Security
•Znalost technologií výhodou: SOAP, REST, WSDL/XSD, JAXB, JAXP, JMX, Hibernate, QueryDSL, AOP, Dozer
•Výhodou je znalost frontendu (HTML, CSS,JSTL, JSF/PrimeFaces, javascript, Angular,React)
•Základní znalost SQL a databázových systémů (Oracle)
•Schopnost samostatné i týmové práce
•Spolehlivost a aktivní přístup k práci
•Chuť učit se novým věcem, motivace k dalšímu odbornému rozvoji, otevřenost novým technologiím
•Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni čtení technické dokumentace