Jedeme i díky Vám

Junior Analytik (IT) – Asseco CE

Website Asseco Central Europe (Asseco CE)

Naše společnost, Asseco Central Europe (Asseco CE), je jedním z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě. Působí v České republice, Slovensku, Maďarsku a regionu DACH. Patří mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Realizujeme náročné projekty jak pro komerční sféru, tak pro státní správu a samosprávu. Jsme součástí mezinárodní skupiny Asseco (Asseco Group), která působí ve více než 50 zemích světa.

Náplň práce
•Sběr, specifikace a analýza požadavků zákazníka
•Tvorba analytické dokumentace a výstupů pro zákazníka a zadání pro vývoj
•Analýza dát (SQL dotazy) a analýza existujících datových modelů
•Návrh procesů/algoritmů pro transformace dat
•Komunikace s vývojovým týmem, participace na interním testování
•Aktivní komunikace se zákazníkem, i na mezinárodních projektech
•Prezentace a obhajoba řešení

Požadujeme
•Znalost UML
•Zkušenosti v oblasti analýzy a návrhu analytických modelů (use case model, class model, data model apod.) a přípravy zadání pro vývoj
•Znalost SQL jazyka, praxe v práci s databázemi výhodou
•Znalost AJ slovem i písmem minimálně na úrovni Intermediate, znalost NJ výhodou
•Výborné komunikační a prezentační schopnosti
•Analytické myšlení, rozhodnost, organizační dovednosti
•Proaktivní přístup, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce
•Zkušenosti z oblasti GIS výhodou•VŠ vzdělání, případně SŠ a delší praxi
•Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
•Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
•Zázemí stabilní a silné společnosti
•Příjemné pracovní prostředí
•Širokou škálu firemních školení
•Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
•Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
•Nástup je možný ihned

To apply for this job email your details to andrea.fialova@asseco-ce.com