Jedeme i díky Vám

Kartograf (Praha)

  • Praha

Navitel

Globální společnost NAVITEL® se zabývá vývojem navigačního software a vlastní aplikace. Jsi cílevědomý, chceš se naučit něčemu novému a baví tě pracovat s geoinformačními systémy, pak pošli svůj životopis na office@navitel.cz.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce se všemi tématickými vrstvami vektorové mapy: silniční síť, POI a další
  • interpretace a digitalizace dat z dálkového průzkumu Země
  • zpracování obrazových dat a materiálů z terénního průzkumu

 POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání, VŠ výhodou
  • praktické znalosti v oboru kartografie, geoinformatika nebo geodézie
  • praktické zkušenosti s GIS software (Arcgis, OCAD, QGIS, apod.)
  • samostatnost a pečlivost
  • ochota učit se novému a dále se vzdělávat
  • základní znalost anglického jazyka
  • řidičské oprávnění skupiny B výhodou

NABÍZÍME:

  • odpovídající platové ohodnocení včetně bonusů
  • práce možná na HPP nebo DPP (vhodné pro studenty)
  • možnost dalšího osobního rozvoje
  • mladý dynamický tým
  • pracoviště v Praze v blízkosti stanice metra Budějovická
  • nástup možný ihned nebo kdykoliv dle dohody

To apply for this job email your details to office@navitel.cz