Jedeme i díky Vám

Konzultant GIS (Praha, Brno, České Budějovice)

Arkance Systems CZ s.r.o.

Arkance Systems CZ s.r.o. je největším dodavatelem CAD a GIS řešení na českém a slovenském trhu. Dodáváme podnikový GIS pro významné české správce inženýrských sítí a správce majetku. Pracujeme zejména pro privátní sektor. Vyvíjíme a využíváme vlastní technologii twiGIS společně s tím nejlepším ze světa OpenSource, Autodesk, Safe Software. Spolupracujeme se sesterskými organizacemi z celé Evropy. V našem týmu naleznou uplatnění absolventi i zkušení GIS specialisté

Konzultant GIS

Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Konzultant GIS.

Popis pozice:

Konzultant GIS se podílí na realizaci zákaznických GIS projektů ve všech fázích: od počátečních konzultací a spolupráci na nabídce, přes návrh řešení, vlastní realizaci a předání díla.

Požadavky na pozici:

  • praktické zkušenosti s některými GIS či CAD technologiemi,
  • relační databáze (Např MS SQL, Postgre, Oracle) – dotazy SQL a základní správa databáze,
  • schopnost SW nejenom používat, ale rovněž instalovat, konfigurovat
  • AJ – komunikace s kolegy v nadnárodní skupině
  • ŘP B – aktivně

Výhodou:

  • zkušenosti s hromadným zpracováním geografických a/nebo GIS dat,
  • zkušenosti s řízením projektů, přímou komunikací se zákazníkem,
  • zkušenosti s QGIS, OSS mapovými servery, produkty Autodesk (AutoCAD, AutoCAD Map 3D, Revit), Safe software FME,
  • zkušenosti se skriptováním/programováním (Python, JS, .NET aj.)

Osobnostní předpoklady:

  • odpovědnost a orientace na výsledek,
  • pro-zákaznický přístup,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • samostatnost

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí,
  • pružná pracovní doba, homeoffice,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, cafeterie, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní sportovní a společenské akce, aj.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.