Jedeme i díky Vám

Konzultant/ specialista GIS (České Budějovice, Praha, Brno)

CAD Studio

Hlavní popis pozice:

Konzultant GIS je zodpovědný za realizaci zákaznických GIS projektů ve všech fázích.

Pracovní náplň:

Hlavní zodpovědností konzultanta GIS je realizace zákaznických GIS projektů ve všech fázích: od počátečních konzultací a spolupráci na nabídce, přes návrh řešení, vlastní realizaci, předání díla a částečnou technickou podporu. Dodáváme podnikový GIS pro významné české správce inženýrských sítí a správce majetku – pracujeme prakticky výhradně pro privátní sektor. Využíváme software Autodesk, Safe Software, OpenSource a vyvíjíme vlastní technologii twiGIS.

Požadavky na pozici:

  • uživatelská znalost základního SW pro práci s PC (MS Office, IE, Chrome apod.),
  • praktické zkušenosti s některými GIS či CAD technologiemi,
  • relační databáze (Např MS SQL, Postgre, Oracle) – dotazy SQL a základní správa databáze,
  • zkušenosti s hromadným zpracováním geografických a/nebo GIS dat
  • schopnost SW nejenom používat, ale rovněž instalovat, konfigurovat
  • AJ – technická komunikace
  • ŘP B – aktivně

Zvýhodňující schopnosti, dovednosti, znalosti:

  • zkušenosti s řízením projektů, přímou komunikací se zákazníkem
  • zkušenosti s produkty Autodesk (AutoCAD, AutoCAD Map 3D), Safe software FME nebo QGIS,
  • zkušenosti s programováním (Python, JS, .NET aj.)

Osobnostní předpoklady:

  • profesionalita, odpovědnost a orientace na výsledek,
  • schopnost kolektivní práce,
  • pro-zákaznický přístup,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • samostatnost

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu rozvíjející se české firmy,
  • moderní pracovní prostředí,
  • pružná pracovní doba, homeoffice,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, osobní automobil, mobilní telefon, cafeterie, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, aj.

To apply for this job please visit cadstudio.jobs.cz.