Koordinátor/ka propagace a rozvojových aktivit na poli GIS a DPZ (Praha)

  • Praha

Katedra aplikované geoinformatiky a kartografie, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy

Náplň práce:

  • aktivní propagace výzkumných a výukových aktivit v oboru GIS a dálkového průzkumu Země
  • spolupráce a komunikace napříč univerzitou a s externími domácími i zahraničními organizacemi,
  • komunikace s médii a veřejností
  • organizace odborných a propagačních seminářů
  • aktivní vyhledávání nových rozvojových příležitostí (projektové výzvy, sponzoring…)
  • spolupráce na tvorbě projektových návrhů a administraci projektů
  • tvorba propagačních zpráv, PR materiálů, propagace na sociálních sítích a výpomoc s editací webových stránek

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • odborná znalost geoinformatiky a dálkového průzkumu Země
  • výborné prezentační a organizační dovednosti
  • výtečné komunikační dovednosti v českém i anglickém jazyce
  • aktivní přístup a postupná schopnost orientace se v rozvojových příležitostech jako jsou domácí i mezinárodní projektové výzvy
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • chuť učit se nové věci a zjišťovat relevantní informace
  • dobré grafické cítění
  • umění práce s webem a sociálními komunikačními kanály

 Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na 1,0 úvazku s významnými motivačními benefity
  • pružnou pracovní dobu
  • zázemí stabilní akademické organizace
  • zaměstnanecké benefity
  • kreativní a různorodou pracovní náplň (spíše organizačního, nikoliv vědeckého charakteru)
  • spolupráce s významnými světovými instituce, jako je NASA, ESA, Evropská komise…
  • odborné vzdělávání

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na stych@natur.cuni.cz