Jedeme i díky Vám

Lead Developer React/Node.js (Praha)

  • Praha
  • Applications have closed

GISAT

Pracujte na moderních aplikacích se skutečným dopadem v malé, přátelské firmě. Pomozte nám udržet naše řešení i vývoj na špici.

Co děláme

Měníme satelitní data v užitečné informace, pomáháme klientům všech velikostí dělat lepší rozhodnutí. Jsme v oboru třicet let a dodali jsme řešení partnerům od lokálních samospráv, přes inovativní startupy, až po přední vesmírné agentury nebo rozvojové banky. Stavíme moderní komponentový systém, abychom to mohli dělat ještě lépe.

Co budete dělat vy

  • Vést vývoj našich aplikací a komponentového systému po technické stránce.
  • Vybírat a používat ty nejvhodnější technologie, postupy i nástroje.
  • Starat se o nejlepší možný výkon a stabilitu systému i kvalitu kódu.
  • Podílet se na zlepšování procesů.
  • Předávat zkušenosti juniornějším kolegům

Co byste měl/a mít

  • Chuť aktivně vylepšovat naše technická řešení
  • Zkušenosti s programováním webových aplikací
  • Zkušenosti s Reactem nebo podobným frameworkem
  • Zkušenosti s balíkovacími službami, transpilátory atd.
  • Zkušenosti s operační stránkou vývoje
  • Angličtinu alespoň pasivně – většina našich klientů česky neumí

Oceníme

  • Zkušenosti s vedením vývoje
  • Vhled do kódování frontendu
  • Orientaci v GIS, mapových aplikacích, vizualizaci dat

Co nabízíme

  • Možnost tvarovat moderní řešení bez legacy částí
  • Možnost rozvíjet se směrem, který si sami vyberete
  • Dedikovaný čas na dlouhodobý rozvoj produktu i týmu
  • Práce na projektech s reálným dopadem
  • Z velké části práce na open source kódu
  • Příjemné pracovní prostředí – žádný open space, neformální atmosféra, káva, kuchyňka, relaxační místnost, sprcha, zahrádka s grilem, atd.
  • Kanceláře na Letné – všude blízko a spousta dobrých restaurací za rohem
  • Volná pracovní doba (omezena jen domluvou v týmu a schůzkami)
  • Možnost plně vzdálené práce (ale upřednostníme alespoň částečně onsite)
  • Možnost částečného úvazku
  • Platforma dle volby (Win/Mac/Linux/?)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, příspěvek na MHD, příspěvek na penzijní pojištění
  • 70 000 – 100 000 nástupní plat + další bonusy

Termín nástupu podle dohody.