Jedeme i díky Vám

Manažer správce editací (Ostrava)

  • Ostrava

Moravskoslezské datové centrum

Kdo jsme

Moravskoslezské datové centrum je příspěvková organizace zřízená Moravskoslezským krajem, která si klade mimo jiné za cíl vybudovat vysokorychlostní datovou síť. Ta se stane základem pro rozvoj elektronických služeb krajské korporace. V dalších letech bude centrum monitorovat a inteligentně řídit dopravní toky nebo sítě internetu věcí až na bázi umělé inteligence. Zároveň organizace slouží jako poradenské a konzultační místo v oblasti ICT technologií pro ostatní krajské příspěvkové organizace. Novým úkolem organizace je strategické řízení a koordinace aktivní kybernetické bezpečnosti krajské korporace s prioritou nemocnic a budování a údržba dat Digitálně technické mapy kraje ve spolupráci s KÚ MSK.

Co vás čeká

Budete garantem metodiky pro editaci ZPS (základních prostorových situací), která spočívá zejména z:

  • Supervise editace ZPS
  • Dohled nad editory dat a odborné vedení editorského týmu
  • Garant editorské aktivity za DTM MSK (digitální technická mapa Moravskoslezského kraje)

Budete zodpovědný za údržbu datového skladu DTM (Řešení chyb, neshod u validace aktualizačních zakázek ZPS při provozu DTM MSK)

Aktivity:

  • budete přidělovat jednotlivá řízení konkrétním editorům
  • budete finálně schvalovat práci editorů
  • budete řešit složitější aktualizační zakázky
  • povedete Evidenci provedených editací nad ZPS a reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vzdělání v oboru GIS, kartografie nebo geodézie na úrovni vysokoškolského stupně
  • min. 5letá praxe v oblasti GIS, geodézie nebo kartografie
  • schopnost managementu práce menšího a středně velkého týmu lidí do 10 osob (Operátoři dat)
  • vytváření reportů a přehledů
  • práce na úrovni databáze IS DTM s geoprostorovými informacemi
  • znalost principů nakládání s prostorovými daty, např. OGC standardy nebo INSPIRE

Výhodou:

  • disponibilita platným oprávněním k vykonávání činnosti ÚOZI (Úředně oprávněný zeměměřický inženýr – zkoušky ČÚZK), případně zkušenost s konzultantskou činností v rámci datové problematiky DTM.
  • manažerské zkušenosti s vedením menších nebo středně velkých týmů správy a údržby datových skaldů, GIS nebo pasportních systémů

Co vám můžeme nabídnout

  • platové zařazení – 12. platová třída dle nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě č. 341/2017 Sb. v platném znění (základní plat 24.770 Kč – 36.470 Kč s možností až 50% příplatku a mimořádných motivačních odměn)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sick day ročně
  • peněžní příspěvek na stravování
  • příspěvek z fondu FKSP na kulturu, zdraví, sport či cestování
  • notebook a mobilní telefon
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify až pro 4 čísla
  • slevy u partnerů (pojištění, kultura, bydlení apod.)
  • podpora vzdělávání
  • stabilní zázemí krajské organizace
  • vstřícné pracovní prostředí

Nástup v listopadu 2022 nebo dle dohody

Chcete-li požádat o tuto pozici, prosím navštivte www.lmcg2.com.