Jedeme i díky Vám

Modelování v GIS na DPP (Praha)

  • Praha

Aon - Impact Forecasting

Společnost Aon – Impact Forecasting hledá zájemce pro práci na částečný úvazek (formou dohody o provedeni práce) studenta vyšších ročníků/absolventa technických oborů.

Pracovní náplň:

  • 2D hydrodynamické modelování velkých území
    • Úprava a kontrola geografických dat pro účely povodňového modelování v prostředí ArcGIS, se zaměřením zejména na analýzy rastrových dat.
    • Práce s hydrologickými daty
  • Podpora modelovacího týmu přípravou dat pro stavbu povodňových modelů a modelování povodňových škod

Požadujeme:

  • Aktivní znalost programů ArcGIS a/nebo QGIS a základní znalosti práce s rastry
  • Nadprůměrné schopnosti v užívaní Microsoft Office (zejména Excel)
  • Zaměření na hydrologii a hydrauliku otevřených koryt je výhodou
  • Pracovní flexibilita a vysoké pracovní nasazení vlastní invence a schopnost rychlého osvojení nových přístupů
  • Dobrou znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zajímavou a víceoborovou práci v mladém dynamickém kolektivu
  • Flexibilní pracovní dobu

V případě zájmu zasílejte strukturované CV se stručným popisem GISových schopností a pracovní historie na: martin.salaj@aon.com a petr.puncochar@aon.com.

To apply for this job email your details to petr.puncochar@aon.com