Jedeme i díky Vám

Obchodní manažer/ka (České Budějovice)

TKP geo s.r.o.

Společnost TKP geo s.r.o. nabízí svým zákazníkům z řad firem i veřejné správy komplexní služby především v oblasti geografických informačních systémů, geodézie, 3D, UAV, fotogrammetrie a katastru nemovitostí a je ve svém oboru jednou z největších společností v České republice.

V současné době hledáme pro naši centrálu v Českých Budějovicích vhodného/vhodnou kandidáta/kandidátku na pozici OBCHODNÍ MANAŽER/MANAŽERKA, především pro oblast GIS (geografické informační systémy).

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Prezentace produktů
  • Zpracování cenových nabídek, objednávek a příprava smluv
  • Vedení agendy obchodních případů
  • Monitoring poptávkových serverů
  • Zajišťování marketingových materiálů a reklamních předmětů
  • Administrativní činnost, kancelářská agenda

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Uživatelská znalost PC (MS Office)
  • Znalost Aj a dalších jazyků výhodou
  • Znalost produktů z oblasti GIS a IT výhodou
  • Základní znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B / aktivní řidič /
  • Příjemné vystupování
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci, pečlivost
  • Flexibilita

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v moderním oboru
  • Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský a vstřícný pracovní kolektiv
  • Rozmanitou náplň práce
  • Možnost vzdělávání, školení a účasti na konferencích
  • Možnost jazykových kurzů přímo na pracovišti
  • 25 dnů dovolené + 3 sick days
  • Firemní mobil a notebook
  • Stravenky
  • Fitness přímo na pracovišti
  • Účast na mnoha firemních akcích

Termín nástupu: listopad/prosinec 2019

Kontakt:

Ing. Anna Mikolášová

anna.mikolasova@tkpgeo.cz

www.tkpgeo.cz