Odborný analytik geografického informačního systému (Hradec Králové)

Muzeum východních Čech v Hradci Králové

Náplň práce:

  • správa a vytváření databází GIS pro účely muzea a jeho partnerů
  • správa již vytvořených databází a aplikací v prostředí ArcGIS
  • zaměřování a dokumentace pomníků z války 1866 v terénu
  • spolupráce s jednotlivými odděleními muzea

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání alespoň Bc. stupně v oboru archeologie, geodézie či jiném, v němž uchazeč získal erudici pro práci s GIS zaměření na historické vědy výhodou
  • zkušenost s SW ArcGIS
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost samostatné tvůrčí práce
  • pokročilá znalost prostředí MS Office; znalost práce s digitální fotografií a jejím postprocesingem alespoň na základní úrovni
  • znalost anglického jazyka
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv v atraktivním prostředí
  • možnost dalšího odborného růstu
  • pět týdnů dovolené, tři dny indispozičního volna, možnost home office, stravenky, možnost zahraničních výjezdů, volné vstupy do objektů muzeí a galerií

Doba trvání pracovního poměru:

Předpokládaný nástup 1. 12. 2020, případně dle domluvy. HPP (1,0) na dobu určitou – zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou.

Přihláška musí obsahovat:

  • samostatnou přihlášku k výběrovému řízení (jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu, datum a podpis uchazeče)
  • souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění pro účely personálního výběrového řízení
  • strukturovaný životopis
  • výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (dočasně lze nahradit čestným prohlášením)
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky k výběrovému řízení doručte v zalepené obálce označené “GIS” na adresu Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové 500 01 nebo zašlete elektronicky na adresu muzeum@muzeumhk.cz do 31. 10. 2020.

MVČ si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, pokud nebude nalezen vhodný uchazeč. V návaznosti na počet zájemců se může konat vícekolové výběrové řízení.