Odborný vědecký pracovník- specialista pro DPZ a GIS (Praha)

  • Praha
  • Applications have closed

Česká zemědělská univerzita v Praze

Děkan Fakulty lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa: Odborný vědecký pracovník – specialista pro DPZ a GIS na katedru hospodářské úpravy lesů.

Náplň práce:

  • Zpracování dat pořizovaných prostřednictví DPZ
  • Zpracování a práce s daty v rámci GIS
  • Navrhování procesů zpracování, modelování a další užití dat získaných DPZ a v rámci GIS.
  • Fakultní specialista pro DPZ a GIS

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v matematickém, technickém nebo přírodovědném oboru, ukončení doktorského vzdělání Ph.D. výhodou.
  • Zkušenosti s práce s daty v oblasti DPZ a GIS
  • Zkušenosti s programováním a se správou dat
  • Prezentační dovednosti a schopnost veřejného vystupování
  • Vynikající znalost ČJ.
  • Vynikající znalost AJ slovem a písmem min. na úrovni zkoušky B1

K přihlášení do výběrového řízení je nutné zaslat:

  • Strukturovaný životopis.
  • Seznam softwarů pro DPZ a GIS se kterými jste již pracoval(a)
  • Stručný popis programátorský znalostí

Přihlášky budou přijímány do 15.8.2020

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek 1,0, Nástup dohodou.
  • Zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilního, silného zaměstnavatele-prestižní veřejná vysoká škola
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenky
  • Možnost stravování v areálu univerzity s příspěvkem zaměstnavatele
  • Možnosti penzijního připojištění s příspěvkem zaměstnavatelem
  • Rekreace v podnikových zařízení
  • Firemní školka