Pracovník oddělení geografického informačního systému (Mladá Boleslav)

Website Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s.

Náplň práce:

  • zpracování přijatých mapových podkladů
  • aktualizace dat na základě všech dostupných informací
  • publikace dat na GIS portálu
  • zaměřování v terénu zařízením GNSS
  • kontrola předložených geodetických zaměření
  • zpracování analýz údajů z databáze
  • spolupráce s organizačními složkami společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v informatice, geografii nebo příbuzném technickém oboru
  • základní znalosti v oboru stavební geodezie a kartografie
  • znalost OS Windows a aplikací MS Word, Excel
  • znalost práce v prostředí NET – výhodou
  • znalost práce s platformou AutoCAD, zkušenosti s AutoCAD Map 3D – výhodou
  • znalost práce s databázovým systémem ORACLE a MS SQL
  • zkušenosti s tvorbou PL/SQL a zpracování dat
  • invence rozvíjet systém GIS o další funkcionality a realizovat softwarové požadavky pracovníků
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • znalost angličtiny na úrovni porozumění technické dokumentaci a softwarových nástrojů
  • fyzická zdatnost pro terénní práce

Nabízíme:

  • práci v zavedené společnosti
  • vzdělávání, kurzy, rozšiřování kvalifikace
  • přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění
  • věrnostní bonusy

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: červen-září 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte. Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: aloucova@vakmb.cz