Jedeme i díky Vám

Programátor-Analytik – Asseco CE

Website Asseco Central Europe (Asseco CE)

Naše společnost, Asseco Central Europe (Asseco CE), je jedním z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě. Působí v České republice, Slovensku, Maďarsku a regionu DACH. Patří mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Realizujeme náročné projekty jak pro komerční sféru, tak pro státní správu a samosprávu. Jsme součástí mezinárodní skupiny Asseco (Asseco Group), která působí ve více než 50 zemích světa.

Náplň práce
•Práce v týmu na vývoji a implementaci informačního systému pro správu infrastrukturního majetku u distribučních společností ve střední Evropě (ČR, Německo, Rakousko, Polsko, Švýcarsko)
•Vývoj softwarového produktu s dlouhodobou perspektivou
•Vývojové prostředí Java, Oracle PL/SQL
•Spoluúčast na budoucím strategickém rozvoji systémů a jejich technologické modernizaci

Nabízíme
•Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
•Zázemí stabilní a silné společnosti
•Příjemné pracovní prostředí
•Širokou škálu firemních školení
•Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
•Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
•Nástup je možný ihned

Požadujeme
•Znalost některého z programovacích jazyků Java
•Znalost SQL, optimálně ORACLE/SQL
•VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
•Komunikativní znalost AJ (aktivní využití), znalost NJ výhodou
•Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pro zákaznický přístup, motivace k dalšímu odbornému rozvoji, otevřenost novým technologiím
•Časová flexibilita

To apply for this job email your details to andrea.fialova@asseco-ce.com