Jedeme i díky Vám

Referent/ka odboru rozvoje města pro oblast GIS (Hodonín)

  • Hodonín
  • Applications have closed

Město Hodonín

Pracovní náplň

Zajištění tvorby a užívání geografického informačního systému (GIS), výkon činnosti orgánu územního plánování při pořizování územně analytických podkladů pro spádové území, konzultační a poradenská činnost na úseku územního plánování pro oblast územně analytických podkladů

Platové zařazení

Platová třída 10 (dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů a dále dle ZP)

Pracovní poměr – Doba neurčitá

Předpoklady:

  • Státní občan ČR, příp. cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR
  • Fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná
  • Znalost jednacího jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Další požadavky:

  • VŠ vzdělání ve vazbě na § 24 zákona č. 183/2006 Sb. – kvalifikační požadavky na územně plánovací činnost
  • Velmi dobrá práce na PC – uživatelská obsluha MS Office, ArcGIS, Microstation
  • Výhodou zkušenosti při tvorbě a užívání GIS, osvědčení zvláštní odborné způsobilosti na úseku územního plánování, praxe na úseku územního plánování, organizační a komunikační dovednosti
  • Odpovědnost, asertivní jednání, odolnost vůči stresu, schopnost samostatné i týmové práce

Nabízíme:

  • 25 dnů dovolené
  • 3 dny indispozičního volna („sick days“)
  • Příspěvek na rekreaci, kulturní či sportovní akce, rehabilitaci
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech