Jedeme i díky Vám

Referent/ka územního plánování (Dobříš)

  • Dobříš
  • Žádosti byly uzavřeny

Město Dobříš

Hlavní náplň činnosti

  • zajištění výkonu úřadu územního plánování

Kvalifikační předpoklad

  • vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánování a nejméně 18 měsíců praxe při výkonu územně plánovací činnosti ve veřejné správě, nebo
  • vysokoškolské vzdělání příbuzného oboru, uznaného pro autorizaci v oboru územní plánování nebo vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením a nejméně 3 roky odpovídající praxe, nebo
  • vysokoškolské vzdělání v dalších oborech souvisejících s územním plánováním a nejméně 3 roky odpovídající praxe.

Další požadavky

  • orientace v právním řádu ČR – zejména znalost zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon

  • schopnost samostatného rozhodování i týmové práce a koordinace
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • výborné komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • flexibilita a spolehlivost
  • pečlivost, systematičnost, přesnost, důslednost
  • pokročilá znalost práce na PC – MS Office a grafické programy (GIS)
  • zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou
  • praxe ve veřejné správě výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B
  • ochota se dále vzdělávat

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD a RD) na plný úvazek
  • práci v příjemném kolektivu
  • 25 dní dovolené a 5 dní zdravotního volna
  • stravenky a další benefity

Více na http://mestodobris.cz/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-referent-ka-uzemniho-planovani/d-483143/p1=71992

Termín pro podání písemné přihlášky včetně zákonem požadovaných příloh je 24.05.2021 do 13:00 h.