Jedeme i díky Vám

Specialista dokumentace GIS (Praha)

  • Praha
  • Applications have closed

Pražská teplárenská

Pracovní náplň zahrnuje:

• provádění zpracování, správy, údržby a aktualizace datové základny GIS
• přebírání, úprava a převádění grafické podoby dat převzatých od externích dodavatelů dat do GIS
• vytváření digitální podoby grafických dat a jejich převod do prostředí GIS
• zajišťování ochrany a bezpečnosti dat, ověřování funkčnosti systému
• zajišťování technické integrity a standardizace řešení projektu GIS
• provádění specializované odborné analýzy a zpracovávání výstupů pro účely PT, event. externích organizací na základě jejich požadavků

Předpokladem pro úspěšné zaškolení je:

• VŠ technického směru
• zkušenosti s prací v oboru GIS (nejlépe ArcGIS), zkušenosti s prací v grafickém editoru (nejlépe MicroStation)
• znalost věcné problematiky (energetika – teplárenství, geodezie, geoinformatika) vítána
• zkušenosti z práce s databázovými systémy vítány
• pasivní znalost angličtiny
• iniciativa, tvořivost, adaptabilita, vysoké pracovní nasazení, schopnost spolupráce
• dobrá schopnost komunikace, odolnost vůči stresu, vyjednávací dovednosti
• spolehlivost, preciznost

Nabízíme vám:

• příležitost využít své znalosti a zkušenosti na zajímavých projektech ve významné energetické společnosti
• nadstandardní systém péče o zaměstnance (pružná pracovní doba 37,5 hod. týdně, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravování, podpora sportovních aktivit a péče o zdraví, sportovní a společenské akce)
• výhodou je i pracoviště v samostatné kanceláři Praze Holešovicích s možností parkování
• pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)

Kontakt

Pražská teplárenská a.s.
Partyzánská 1/7
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika