Jedeme i díky Vám

Specialista geografických informačních systémů (Praha)

  • Praha

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

Náplň práce

  • rozvoj systémů a aplikací pro práci s daty o telekomunikační síti
  • rozvoj a údržba geografických informačních systémů ve svěřené oblasti
  • spolupráce na dlouhodobějších projektech (např. návrh zpracování dat a prvků metalické, optické a radiové sítě, jejich vizualizaci pro kolegy v celé společnosti atd.)
  • realizace požadavků od kolegů, kterým budete pomáhat s využitím exitujících dat nad mapovými podklady (např. zobrazení našich síťových prvků na mapách, generovaných schématech, …)
  • spolupráce s externími dodavateli SW (předání a vysvětlení zadání, validace výsledného designu, testování dodané aktualizace, …)

Co byste měl/a splňovat

  • vzdělání v oborech geoinformatiky, telekomunikací nebo příbuzných oborů správy infrastruktury
  • min. 2 letou praxi s analýzou souborových a databázových dat pomocí ArcGIS desktop a s tvorbou webových aplikací v tomto prostředí
  • víte jak připravit data pro jejich webovou prezentaci pomocí technologie ArcGIS
  • umíte vytvořit v SQL nebo PL/SQL proceduru a tušíte, jak pracovat s relačními databázemi
  • rozumíte problematice GIS a network invertory systémů a máte s ní i praktickou zkušenost
  • máte analytické a logické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů, zájem a schopnost objevovat a osvojovat si nové technologie a přístupy
  • jsme česká společnost, potřebujeme tedy, abyste plynně hovořil/a v češtině nebo slovenštině

Co nabízíme

  • zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu
  • příležitost učit se a rozvíjet se v oboru
  • přístup k nejmodernějším technologiím a novým trendům z oblasti telekomunikací
  • motivační mzdové ohodnocení
  • počítat můžete s nadstandardní nabídkou zaměstnaneckých výhod a benefitů, např. mobilní telefon s 10 nebo 20 GB dat měsíčně, slevy pro rodinu a přátele na mobilních tarifech, týden dovolené navíc, cafeteria až s 18 000 Kč, příspěvek na pohonné hmoty, příspěvek na internet doma, parkování soukromým vozem v místě pracoviště, možnost občasné práce z domova, multisportkarta aj.

To apply for this job please visit skupinappf.jobs.cz.