Jedeme i díky Vám

Specialista GIS (Brno)

  • Brno

 DATA PROCON

 Náplň Vaší práce:

  • analytická práce s prostorovými daty,
  • příprava tematických mapových podkladů,
  • příprava a publikace mapových služeb.

Co od Vás požadujeme:

  • VŠ, případně SŠ vzdělání technického, popř. přírodovědného směru (geoinformatika, kartografie, geografie), vhodné i pro absolventy, praxe výhodou,
  • znalost zpracování vektorových a rastrových dat,
  • orientace v problematice infrastruktury prostorových informací,
  • uživatelská úroveň práce s programy na zpracování a publikaci prostorových dat:
    • ArcGIS Desktop,
    • QGIS, GeoServer,
    • ArcGIS Server (výhodou),
    • ENVI (výhodou),
    • FME (výhodou),
  • znalosti práce s relační databází (znalost SQL, PostGIS (výhodou)),
  • elementární znalost programování – např. Python,
  • základní znalost HTML, CSS, XML,
  • samostatný, odpovědný a proaktivní přístup,
  • kreativní přístup k práci, zájem o sebevzdělávání, ochota učit se nové věci,
  • schopnost práce v týmu,
  • dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti,
  • středně pokročilá znalost angličtiny (schopnost číst a analyzovat informace u odborných textů).
  • Znalost SWMM (výhodou)

 Co Vám nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zajímavou práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků v naší firmě,
  • samostatnou tvůrčí práci
  • práci na zajímavých projektech v ČR i zahraničí,
  • možnost dalšího vzdělání a rozvoje,
  • stabilizovaný a příjemný pracovní kolektiv,
  • mimopracovní společenské aktivity v rámci pracovního kolektivu,
  • pružnou pracovní dobu,
  • prostor pro uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit,
  • mobilní telefon,
  • motivující mzdové ohodnocení (základní mzda, prémie, odměny) podle pracovní pozice, znalostí a zkušeností,
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc)
  • další benefity

Nástup:   dle dohody, možný ihned

Pracoviště: Brno

Forma spolupráce:

  • trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou po zkušební době 3 měsíce,
  • možno řešit i částečným pracovním úvazkem, min 3 dny v týdnu,
  • možno řešit i formou dočasné brigády, i pro studenty VŠ s alespoň ukončeným SŠ.

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o další informace, zašlete prosím e-mail nebo svůj životopis na info@dataprocon.cz. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na budoucí spolupráci.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na info@dataprocon.cz