Jedeme i díky Vám

Specialista GIS (Praha)

  • Praha

Bezpečnostní informační služba

Náplň práce:

  • získávání a příprava dat pro import do prostředí GIS
  • zpracování, vizualizace a analýza prostorových dat
  • vytváření, správa a aktualizace map, mapových vrstev a tematických map
  • tvorba mapových výstupů dle požadavků zadavatele
  • tvorba webových aplikací, údržba mapového portálu
  • poskytování odborné podpory uživatelům
  • spolupráce v rámci organizace a s orgány státní správy
  • aktualizace a údržba GIS SW a nástrojů
  • administrace systému GIS a uživatelů

Ideální uchazeč by měl mít:

  • VŠ vzdělání v oboru kartografie, geodézie, geoinformatika, geografie
  • dobrou znalost prostředí GIS (software ArcGIS, QGIS apod.)
  • zkušenosti s prováděním analýz a interpretací výsledků
  • iniciativu, tvořivost, pečlivost a zodpovědnost
  • znalost AJ na úrovni B1
  • zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost
  • trestní i občanskou bezúhonnost
  • státní občanství ČR

Nabízíme:

  • jedinečnost zaměstnavatele – zpravodajské služby
  • zajímavou a samostatnou práci v oblasti analýzy informací s možností dalšího profesního vzdělávání
  • služební benefity (30 dnů dovolené, náborový příspěvek, jazykové a odborné kurzy, možnost ubytování, příspěvek na stravování, kulturu či rekreaci, možnost využívání vlastních rekreačních zařízení, nadstandartní lékařskou péči, sportovní vyžití, aj.)
  • místo výkonu: Praha

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici vyplňte dotazník pro uchazeče na webu www.bis.cz/kariera a přiložte strukturovaný životopis v českém jazyce a motivační dopis.

Uchazeči budou přijímáni na základě výsledků přijímacího řízení podle zákona č.361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů (délka přijímacího řízení min. 9 měsíců).

Chcete-li požádat o tuto pozici, prosím navštivte www.bis.cz.