Jedeme i díky Vám

Specialista GIS (T-plan)

  • Praha
  • Applications have closed

Website Atelier T-plan, s.r.o

Náplň práce:

  • Poskytování technické podpory projektantům a specialistům v rámci jednotlivých projektů
  • Zpracování, analýza a správa prostorových dat v prostředí GIS
  • Tvorba vlastních analytických a automatizovaných nástrojů v prostředí ArcGIS
  • Tvorba mapových výstupů a tisk velkoformátových výkresů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Znalost práce se SW:
    • ArcGIS for Desktop včetně geoprocessingových nástrojů
    • MS Office včetně MS Acces
  • Analytické a inovativní myšlení
  • Flexibilitu a pracovní nasazení (nárazově nad rámec běžné pracovní doby)
  • Zájem o vlastní profesní rozvoj
  • Samostatnost
  • Výhodou je znalost:
    • dalších Opensource platforem (OpenOffice, QGIS, PostGIS )
    • datových modelů běžně používaných ve veřejné správě
    • základů DTP
    • formátů CAD.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v otevřeném kolektivu
  • podporu osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity

Adresa pro zasílání profesních CV

  • Marek Hauner
    • Atelier T-plan, s.r.o., Na Šachtě 479/9, 170 00 Praha 7 – Holešovice
    • : +420 220 873 088
    • email: hauner@t-plan.cz
    • url: http://www.t-plan.cz

Nástup 19.3. – 1.4. 2018