Jedeme i díky Vám

Specialista mobilního mapování (po Evropě)

  • Anywhere

Navitel

Globální společnost NAVITEL® hledá do svého týmu nové kolegy na pozici specialista mobilního mapování. Jsi časově flexibilní a rád cestuješ? Pak hledáme právě tebe! V případě zájmu neváhej a pošli svůj životopis na: office@navitel.cz.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • sběr navigačních dat pomocí speciálně upravených vozidel a jejich zaznamenaní do PC
  • obsluha speciálně upraveného zařízení pro sběr dat
  • posádka o 2 zaměstnancích po dobu 25 dní mapuje předem určenou oblast v regionu Evropy
  • pracovní cesta začíná a končí v sídle firmy v Praze
  • výdaje spojené s ubytováním a provozem vozidla jsou hrazeny zaměstnavatelem

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání
  • řidičské oprávnění skupiny B (aktivní a bezúhonný řidič)
  • základní znalost cizího jazyka
  • časovou flexibilitu
  • schopnost týmové spolupráce
  • vytrvalost a odolnost vůči stresu

NABÍZÍME:

  • odpovídající platové ohodnocení včetně bonusů
  • práce možná jen na plný pracovní úvazek
  • práci v mladém kreativním kolektivu
  • možnost pracovat s moderními technologiemi (SW i HW)
  • zajímavou a pestrou práci ve formě pracovních cest v zahraničí (nikdy nemapujete stejnou oblast)
  • nástup možný dle dohody

To apply for this job email your details to office@navitel.cz